Skip to main content

UIPM Global Laser Run City Tour

Nizhniy Novgorod
RUS
Laser Run

Results

Under 13 - Male

PosBibNameNationTotal time
112DMITRIY TRETYAKOV
Russia
05:23.00
23ANDREY BARANOV
Russia
05:30.00
320MIKHAIL IVANOV
Russia
05:35.00
418DANIIL GRACHEV
Russia
05:38.00
52NIKITA KRASILNIKOV
Russia
05:52.00
613YAROSLAV SHILOV
Russia
05:56.00
71IDOSHIN TIMUR
Russia
05:56.00
850TIMOFEY FEDOSEEV
Russia
05:56.00
927IGOR SOROKIN
Russia
06:10.00
1028VLADISLAV ARTEMYEV
Russia
06:11.00
1151EGOR FADEEV
Russia
06:12.00
1256BOGDAN SHISHOTOV
Russia
06:15.00
138TIMOFEY KOMYAGIN
Russia
06:18.00
1431ALEXANDR AKSYONOV
Russia
06:24.00
1521GEORGIY BOBROV
Russia
06:25.00
1680ROMAN SYCHYOV
Russia
06:26.00
1732MAXIM KISELYOV
Russia
06:33.00
1824IVAN GAPON
Russia
06:34.00
1929DANILA KOVALEV
Russia
06:47.00
2060YAROSLAV APOSTOLIDI
Russia
06:48.00
2169MAKSIM ZAVALNY
Russia
06:48.00
2278DMITRIY ROZHENKOV
Russia
06:52.00
2364ALEKSEY GOLOVANOV
Russia
06:56.00
244ARSENIY DOROVSKIKH
Russia
06:58.00
2548IVAN GUNKIN
Russia
06:59.00
2649DMITRIY MYKALOV
Russia
07:01.00
2736LEV TIKHOMIROV
Russia
07:02.00
2854FEDOR RYABININ
Russia
07:04.00
2923EGOR UYKOLCHUK
Russia
07:06.00
3053ILYA CHEREMIN
Russia
07:09.00
3163ALI VELEMEEV
Russia
07:10.00
3267ALEKSANDR EMELYANCHIKOV
Russia
07:11.00
3373TROFIM MELNIKOV
Russia
07:11.00
3481KONSTANTIN TOSCHEV
Russia
07:13.00
3565TIMOFEY DERGUNOV
Russia
07:18.00
3685ANDREY PETROV
Russia
07:18.00
3761DMITRIY AFANASYEV
Russia
07:19.00
386STEPAN AFANASYEV
Russia
07:20.00
3926MIKHAIL GOLUBEV
Russia
07:20.00
4083NIKITA ZHARKOV
Russia
07:22.00
4141KIRILL TOPKOV
Russia
07:23.00
4288BOGDAN GUBANOV
Russia
07:23.00
4357NIKOLAY GURYANOV
Russia
07:23.00
4468NIKITA ZHILTSOV
Russia
07:24.00
4586ILYA EREMEEV
Russia
07:24.00
4670TIMOFEY ZUBKOV
Russia
07:27.00
4742IVAN AVDEEV
Russia
07:29.00
4866ARTEM DOLGASHOV
Russia
07:29.00
4917DMITRIY ILYANOV
Russia
07:30.00
5075YAROSLAV MYASNIKOV
Russia
07:31.00
5182MIKHAIL CHUROCHKIN
Russia
07:33.00
5237TIMUR NURBAEV
Russia
07:35.00
5355RUSTAM SADYKOV
Russia
07:38.00
5487IVAN PRIKHODCHENKO
Russia
07:38.00
5543SEMYON KUTUZOV
Russia
07:40.00
5646GRIGORIY LUPANOV
Russia
07:40.00
5758EVGENIY SHIROKOV
Russia
07:42.00
5835EGOR LEONTEV
Russia
07:47.00
5939MATVEY MITROSHIN
Russia
07:47.00
6076NIKITA NAVDAEV
Russia
07:48.00
6145YAROSLAV SEMONYUK
Russia
07:50.00
6284PAVEL GOBETSKIY
Russia
07:54.00
637YURIY KUBYSHEV
Russia
07:57.00
6425LEV ROGATSKIY
Russia
07:58.00
6533GLEB POLZUNOV
Russia
07:59.00
6638FEDOR KUOTU
Russia
07:59.00
6744STEPAN ISAKOV
Russia
08:09.00
6847VALERIY SCHERBININ
Russia
08:09.00
6979ANDREY SMIRNOV
Russia
08:09.00
709PETR KARDANOVSKIY
Russia
08:10.00
7171SERGEY LASHOV
Russia
08:10.00
7216KIRILL LEBEDEV
Russia
08:12.00
7315NIKITA LEBEDEV
Russia
08:13.00
7472ARTEM LYADOV
Russia
08:13.00
7574ALEKSANDR MOLEV
Russia
08:14.00
7630EGOR PISARENKO
Russia
08:16.00
7710TIGRAN KHACHATUROV
Russia
08:17.00
7811SERGEY SAZANOV
Russia
08:23.00
7940ROMAN MIZINOV
Russia
08:23.00
8022ROMAN SAFRONOV
Russia
08:30.00
8114DMITRIY STRELKOV
Russia
08:30.00
825ROSTISLAV SEMIN
Russia
08:35.00
8334ILYA PRYADKO
Russia
08:35.00
8462EGOR VAZHDAEV
Russia
08:49.00
19MATVEY ANDRONOV
Russia
00:00.00
52KIRILL SERGEEV
Russia
00:00.00
59DENIS ZVONKOV
Russia
00:00.00
77ILYA POLUDKIN
Russia
00:00.00

Under 13 - Male

PosReached levelNameNationTotal time
1FDMITRIY TRETYAKOV
Russia
00:16:28.00
FANDREY BARANOV
Russia
FMIKHAIL IVANOV
Russia
2FDANIIL GRACHEV
Russia
00:17:26.00
FNIKITA KRASILNIKOV
Russia
FYAROSLAV SHILOV
Russia
3FIDOSHIN TIMUR
Russia
00:18:02.00
FTIMOFEY FEDOSEEV
Russia
FIGOR SOROKIN
Russia
4FVLADISLAV ARTEMYEV
Russia
00:18:38.00
FEGOR FADEEV
Russia
FBOGDAN SHISHOTOV
Russia
5FTIMOFEY KOMYAGIN
Russia
00:19:07.00
FALEXANDR AKSYONOV
Russia
FGEORGIY BOBROV
Russia
6FROMAN SYCHYOV
Russia
00:19:33.00
FMAXIM KISELYOV
Russia
FIVAN GAPON
Russia
7FDANILA KOVALEV
Russia
00:20:23.00
FYAROSLAV APOSTOLIDI
Russia
FMAKSIM ZAVALNY
Russia
8FDMITRIY ROZHENKOV
Russia
00:20:46.00
FALEKSEY GOLOVANOV
Russia
FARSENIY DOROVSKIKH
Russia
9FIVAN GUNKIN
Russia
00:21:02.00
FDMITRIY MYKALOV
Russia
FLEV TIKHOMIROV
Russia
10FFEDOR RYABININ
Russia
00:21:19.00
FEGOR UYKOLCHUK
Russia
FILYA CHEREMIN
Russia
11FALI VELEMEEV
Russia
00:21:32.00
FALEKSANDR EMELYANCHIKOV
Russia
FTROFIM MELNIKOV
Russia
12FKONSTANTIN TOSCHEV
Russia
00:21:49.00
FTIMOFEY DERGUNOV
Russia
FANDREY PETROV
Russia
13FDMITRIY AFANASYEV
Russia
00:21:59.00
FSTEPAN AFANASYEV
Russia
FMIKHAIL GOLUBEV
Russia
14FNIKITA ZHARKOV
Russia
00:22:08.00
FKIRILL TOPKOV
Russia
FBOGDAN GUBANOV
Russia
15FNIKOLAY GURYANOV
Russia
00:22:11.00
FNIKITA ZHILTSOV
Russia
FILYA EREMEEV
Russia
16FTIMOFEY ZUBKOV
Russia
00:22:25.00
FIVAN AVDEEV
Russia
FARTEM DOLGASHOV
Russia
17FDMITRIY ILYANOV
Russia
00:22:34.00
FYAROSLAV MYASNIKOV
Russia
FMIKHAIL CHUROCHKIN
Russia
18FTIMUR NURBAEV
Russia
00:22:51.00
FRUSTAM SADYKOV
Russia
FIVAN PRIKHODCHENKO
Russia
19FSEMYON KUTUZOV
Russia
00:23:02.00
FGRIGORIY LUPANOV
Russia
FEVGENIY SHIROKOV
Russia
20FEGOR LEONTEV
Russia
00:23:22.00
FMATVEY MITROSHIN
Russia
FNIKITA NAVDAEV
Russia
21FYAROSLAV SEMONYUK
Russia
00:23:41.00
FPAVEL GOBETSKIY
Russia
FYURIY KUBYSHEV
Russia
22FLEV ROGATSKIY
Russia
00:23:56.00
FGLEB POLZUNOV
Russia
FFEDOR KUOTU
Russia
23FSTEPAN ISAKOV
Russia
00:24:27.00
FVALERIY SCHERBININ
Russia
FANDREY SMIRNOV
Russia
24FPETR KARDANOVSKIY
Russia
00:24:32.00
FSERGEY LASHOV
Russia
FKIRILL LEBEDEV
Russia
25FNIKITA LEBEDEV
Russia
00:24:40.00
FARTEM LYADOV
Russia
FALEKSANDR MOLEV
Russia
26FEGOR PISARENKO
Russia
00:24:56.00
FTIGRAN KHACHATUROV
Russia
FSERGEY SAZANOV
Russia
27FROMAN MIZINOV
Russia
00:25:23.00
FROMAN SAFRONOV
Russia
FDMITRIY STRELKOV
Russia
28FROSTISLAV SEMIN
Russia
00:25:59.00
FILYA PRYADKO
Russia
FEGOR VAZHDAEV
Russia