Skip to main content

UIPM Global Laser-Run City Tour

Rostov-na-Donu
RUS
Laser Run

Results

Under 13 - Male

PosBibNameNationTotal time
11Valery SHCHUKIN
Russia
04:44.00
22Samir ZAREMUK
Russia
05:02.00
33Ivan ANTONOV
Russia
05:24.00
44Yaroslav KNYAZEV
Russia
05:27.00
55Ilya SILENKO
Russia
05:36.00
66Egor ILCHENKO
Russia
05:47.00
77Ivan FESENKO
Russia
05:47.00
88Anton ZOLOEV
Russia
06:04.00
99Anton KALININ
Russia
06:19.00
1010Yaromir KARPACHEV
Russia
06:29.00
1111Dmitry SHABATURA
Russia
06:36.00
1212Andrey DENISOV
Russia
07:08.00
1313Roman LOPATKIN
Russia
07:16.00
1414Roman YATSKEVICH
Russia
07:31.00
1515Egor SHUL'GA
Russia
07:36.00
1716Igor SUBBOTIN
Russia
07:40.00
1817Alexandr YAKOVLEV
Russia
08:05.00
1918Artyem SALAKHUUTDINOV
Russia
08:08.00
2019Shikhsaid SHIKHBABAEV
Russia
08:13.00
2120Emin VISITAEV
Russia
08:15.00
2221Andrej DEM'YANENKO
Russia
08:22.00
2322Aleksej MEL'NIKOV
Russia
08:25.00
2423Oleg CHUVALOV
Russia
08:43.00
2524–ěleg BREKHOV
Russia
08:46.00
2625Aleksandr HADEEV
Russia
08:53.00
2726Nikita ORLOV
Russia
09:03.00
2827Vasilij MAKLIN
Russia
09:06.00
2928Evgenij MAKSIMOV
Russia
09:10.00
3029Artem DUBOVOY
Russia
09:20.00
3130Egor BURYGIN
Russia
09:25.00
3231Vyacheslav TOKAREV
Russia
09:25.00
3332Ivan IOSHPA
Russia
09:26.00
3433Zakhar GNATYUK
Russia
09:35.00
3534Egor ALIMPIEV
Russia
09:36.00
3635Vyacheslav ZHBANOV
Russia
09:37.00
3736Bogdan LIHUSHIN
Russia
09:38.00
3837Nikolaj PEREPELICYN
Russia
09:41.00
3938Artem IVAKHNENKO
Russia
09:43.00
4039Al'bert EROFEEV
Russia
09:44.00
4140Nikita UDALOV
Russia
09:50.00
4241Ignatij YAROVOV
Russia
10:02.00
4342Denis ZINOVJEV
Russia
10:05.00

Under 13 - Male

PosReached levelNameNationTotal time
1FValery SHCHUKIN
Russia
00:15:10.00
FSamir ZAREMUK
Russia
FIvan ANTONOV
Russia
2FYaroslav KNYAZEV
Russia
00:16:50.00
FIlya SILENKO
Russia
FEgor ILCHENKO
Russia
3FIvan FESENKO
Russia
00:18:10.00
FAnton ZOLOEV
Russia
FAnton KALININ
Russia
4FYaromir KARPACHEV
Russia
00:20:13.00
FDmitry SHABATURA
Russia
FAndrey DENISOV
Russia
5FRoman LOPATKIN
Russia
00:22:23.00
FRoman YATSKEVICH
Russia
FEgor SHUL'GA
Russia
6FIgor SUBBOTIN
Russia
00:23:53.00
FAlexandr YAKOVLEV
Russia
FArtyem SALAKHUUTDINOV
Russia
7FShikhsaid SHIKHBABAEV
Russia
00:24:50.00
FEmin VISITAEV
Russia
FAndrej DEM'YANENKO
Russia
8FAleksej MEL'NIKOV
Russia
00:25:54.00
FOleg CHUVALOV
Russia
F–ěleg BREKHOV
Russia
9FAleksandr HADEEV
Russia
00:27:02.00
FNikita ORLOV
Russia
FVasilij MAKLIN
Russia
10FEvgenij MAKSIMOV
Russia
00:27:55.00
FArtem DUBOVOY
Russia
FEgor BURYGIN
Russia
11FVyacheslav TOKAREV
Russia
00:28:26.00
FIvan IOSHPA
Russia
FZakhar GNATYUK
Russia
12FEgor ALIMPIEV
Russia
00:28:51.00
FVyacheslav ZHBANOV
Russia
FBogdan LIHUSHIN
Russia
13FNikolaj PEREPELICYN
Russia
00:29:08.00
FArtem IVAKHNENKO
Russia
FAl'bert EROFEEV
Russia
14FNikita UDALOV
Russia
00:29:57.00
FIgnatij YAROVOV
Russia
FDenis ZINOVJEV
Russia